DOMŮ

NOVINKY

O NÁS

TVORBA

GALERIE

KONTAKT

KDO A CO JE STUDENTSKÁ UNIE?

STUDENTSKÁ UNIE JIHOČESKÉ UNIVERZITY - SUJU

SUJU je studentský spolek působící pod záštitou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Spolek se skládá ze studentů z různých koutů republiky a různých fakult JU od prvních ročníků a výše. Každý člen je něčím "jiný". Každý z nás má odlišnou povahu, jiné názory, dokonce ani rodný jazyk nemáme všichni stejný, ale jedno společné máme, nejvíce ze všeho se rádi bavíme. Proto se s radostí podílíme na vytváření zajímavých projektů a akcí jako jsou společenské večírky, přednášky se zajímavými osobnostmi, festivaly a různorodé workshopy, sportovní utkání atd. Tímto obohacujeme nejen náš kulturní a společenský život, ale hlavně našich spolužáků, kamarádů a studentů na Jihočeské univerzitě a také široké veřejnosti.


Naše cíle


Práce spolku


Kdo vlastně jsme?

Jsme spolek, jsme team, jsme studenti, ale hlavně také kamarádi, kteří se rádi schází i mimo povinnosti spolku. Jsme jako každý jiný student na univerzitě, který má své každodenní starosti, školní povinnosti, ale chtěli jsme si studium zpestřit i něčím jiným. Vždy jsme otevřeni a velice rádi, když do našich řad vstoupí nový člen, pro spolek je to velký přínos a pro něj obrovská příležitost. 

Naše členství je zcela dobrovolné a zadarmo. Někteří z nás do toho šli s vizí seberealizace, někteří jen nechtěli sedět po večerech doma, jiní zase chtějí být součástí něčeho tak velkého. Každý se rozhodl podle své vůle.


Co pro nás členství v SUJU znamená?

Partneři