DOMŮ

NOVINKY

O NÁS

TVORBA

GALERIE

KONTAKT

Welcome Semestr Party! v letním semestru

Už to máme za sebou!

Měsíc zavalený zkouškami, knihami a skripty, nervy "v kýblu" a jediné co nás drželo při vědomí byl kofein. Teď už je tomu konec! Zkouškové období jsme naštěstí všichni přežili ve zdraví a můžeme opět začít s čistým štítem v letním semestru. A jelikož naši studenti byli samozřejmě u zkoušek velice úspěšní, bylo potřeba je náležitě odměnit. A jak jinak než party?

Největší party letního semestru

Datum 17. 02. 2020 si mnoho studentů zapsalo do diáře už několik týdnů před jeho příchodem. Tento den měli všichni jen jeden jediný úkol, a to zahájit společně s námi Welcome Semestr Party! pro letní semestr. Přesně ve 21:00 Dj Mistrgal a Dj Melvin Coxx, v klubu K2, spustili svou tvorbu a díky nadšenosti našich studentů hráli až do ranních hodin.

Příchozí studenti ze všech fakult se najednou spojili v jeden celek, který s oblibou a hrdostí nazýváme Jihočeská Univerzita. Účast byla vysoká. Bylo opravdu úžasné vidět opět všechny známé tváře pod jednou střechou a společně s nimi se bavit v doprovodu záře reflektorů.

O naše vyschlé krky a pitný režim se nestaral nikdo jiný než Redbull a Jägermeister Hostess a vnitřní bar klubu.

Jsme velice rádi, že po menší odmlce, v podobě zkouškového období, jsou studenti JU stále věrni našim akcím, protože jen oni je dělají tak skvělými.

Tímto bychom také chtěli pogratulovat k úspěšně uzavřenému zimnímu semestru a popřát hodně zdaru do toho letního. A nebojte se, jsme v tom společně!

Vaše SUJU 


Partneři