DOMŮ

NOVINKY

O NÁS

TVORBA

GALERIE

KONTAKT

STUDENTI STUDENTŮM

Studentská unie Jihočeské univerzity. Vytváří spoustu zajímavých akcí, co se týče přednášek, workshopů, společenských akcí, festivalů a party. Spolek, který se snaží studentům zpříjemnit pobyt a studium na Jihočeské univerzitě.

Všichni nás znáte, každý den se společně potkáváme v Kampusu. Všichni znáte naše akce, na které rádi chodíte a společně s námi se bavíte. Víte, že se na nás můžete kdykoliv obrátit s kdejakým nápadem a my se budeme snažit vám ve spoustě věcí vyhovět. Co ale bohužel mnozí z vás neví a co nebylo dosud odkryto, je fungování spolku a jednotlivé kroky, které vedou k uspořádání akcí, kdy vy vidíte pouze finální výsledek.

Pravidelné meetingy

Spolek má každý týden organizovaný meeting po dobu jedné hodiny, mnohdy i více. Jako prvním bodem schůze je skládání nadcházejících akcí a rozdělení povinností. Dále hlavní koordinátor předešlé akce vždy vyhradí několik plusů, mínusů a také zlepšení do budoucna. Poslední bod, návrhy na nové možné akce.

Realizace akcí pro studenty

Bohužel nic není jen o zvednutí telefonu! Každá akce má svůj přesný řád a jednotlivé kroky, bez kterých se nemůže obejít. Na každé schůzi členi skládají dohromady koordinační tým v čele s hlavním koordinátorem, který řídí a realizuje jednotlivé akce. Každý člen poté dostane na starost práci, která má přesný deadline. Může to být práce jako je příprava výzdoby, zajištění prostor či občerstvení, seskupení otázek na kvízy a následné přípravy prezentací. Tato práce není jen na jeden týden, zabere spoustu času a jeden člověk ji nedá dohromady. PROTO JSME TÝM!

Členství je dobrovolné

Každý student, který se do spolku přihlásí, to udělá jen z vlastní vůle. Další důvody mohou být různé. Seznámení se s novými lidmi, seberealizace, dostání se k novým příležitostem, učení se novým věcem a mnoho dalšího.

Výplata? Co vás to napadlo!

Fáma o tom, že jsme od univerzity placení, tu koluje už dlouho. Ve spolku jsme dobrovolně a úplně zadarmo. Většina z nás se věnuje spolku, abychom vyplnili volná okna ve dnech nic nedělání a hlavně proto, že chceme a baví nás to!

Nemusíte se nás bát

Jsme studenti a všichni jsme si rovni. Máme každodenní problémy jako každý jiný, řešíme studium a spoustu dalších věcí. A hlavně jsme lidi! Takže pokud nás někde vidíte sedět, nebojte se za námi přijít a pobavit se s námi! My vám hlavy neukousneme, a hlavně se rádi seznamujeme s novými lidmi :)

Vaše SUJU ♥ 

Partneři