DOMŮ

NOVINKY

O NÁS

TVORBA

GALERIE

KONTAKT

Speed dating vol. 4

Říká se, že láska kvete v každém věku a někdy je potřeba jít jí trochu naproti. A my jsme se rozhodli tomu také pomoci. Dne 21. 11. 2019 tým členů Studentské unie ve Studentském klubu Kampa přesně v 19:00 zapálili poslední svíčku, otevřeli dveře a dovnitř už pouštěli napjaté dívky a chlapce, kteří přišli pouze za jedním účelem, účelem seznámení.

Každý z účastníků dostal u vstupu své pořadové číslo, sklenici s vínem a byl posazen ke stolu. Bohužel jsme v tomto semestru měli velkou převahu můžu s kvantem 23, než žen jejichž počet byl 12, ale to nás samozřejmě nezastavilo a akce byla i tak naprosto dokonalá.

Po usazení všech přicházejících pokračovalo přivítání od SUJU týmu, seznámení s pravidly večera a mohlo se začít se seznamováním. Každé seznamovací kolo trvalo 4 minuty, které byly zahájeny a ukončeny zvukem gongu. Po tomto časovém intervalu se muži přesunuli o místo dál, za následujícím číslem a takto se postupovalo po celý večer. V každé pauze při střídání párů, naše skvělá moderátorka Mája H., nahodila účastníkům pár témat, o kterých mohou spolu konverzovat, aby rozhovor nevládl jen tématy o škole, práci a koníčcích.

Jako mrknutím oka uběhlo všech 23 kol a přišlo na řadu předávání kontaktů. Dívky si v průběhu večera poznamenaly čísla mužů, kteří na ně zapůsobily a na určené lístečky napsaly, jakým způsobem chtějí být kontaktovány a ty vložily do obálek s číslem pána.

Dále následovalo společné focení a poté volná zábava se kterou nám pomohl Dj Spotify a v pozdějších hodinách přišlo i na romantickou hru na kytaru.

První speed dating tohoto roku byl skvělý. Jak účastníci, tak i my jsme si večer náramně užili a doufáme, že podobná atmosféra bude velet i v příštích ročnících. Všem děkujeme za účast a pokud u někoho přeskočila jiskra, přejeme hodně štěstí a lásky!

                                                                                                                      Vaše SUJU ♥


Partneři