DOMŮ

NOVINKY

O NÁS

TVORBA

GALERIE

KONTAKT

Halloween party se SUJU!

Odbila osmá hodina, dvacátého devátého dne, měsíce října roku 2019 a od koleje K1 vykročil slavnostní halloweenský průvod plný masek, který měl jediný cíl. Klub K2 České Budějovice.

Po dobu cesty jsme samozřejmě nenechali všechny ty krásné masky žíznit, proto nás nedoprovázel nikdo jiný než Jägermeister Halloween Hostess a s nimi i Redbull Halloween Hostess, které nemohou chybět na žádné akci studentské unie. V půli cesty došlo na první vyhlášení soutěže o nejlepší kostým průvodu, který vyhrál zabijácký klaun, jelikož svou maskou ohromil kdekoho. Na krásném druhém místě se umístil střihoruký Edward a třetím místem jsme obdařili dokonalou avataří ženu.

V cíli už na masky čekal K2 airbar a Jäger stan ve vyzdobeném prostoru party stanu a své umění za pulty rozjížděli DJ Buldog (Red Bull 3Style), DJ Ramel (Prago Union), DJ Diabetes (New Generation) a DJ Bear (Procit), kteří přiměli masky k nevšedním tanečním kreacím.

Přímo v klubu proběhlo druhé vyhlášení o nejlepší kostým večera a opět jsme obsadili všechny tři stupně vítězů. Za úžasný a téměř identický kostým, se na prvním místě umístil Venom z Marvelových komiksů. Na druhý post se dostal se svou originalitou úžasný pirát jako vytažený z pohádky a s bronzem se doslova vypařil duch.

Celý klub K2 a party stan byl vyzdoben do halloweenské tématiky, která podpořila celou atmosféru o několik stupňů výš. Akce byla velmi povedená, všichni zúčastnění přicházeli v předepsaném dresscodu. Kreativita studentů, byla opravdu úžasnou podívanou a děkujeme, že jste věrni našim akcím, protože bez vás, by nebyly tak skvělé! 

Vaše SUJU! ♥


Partneři